Kompatibilní páska s Dymo S0898160, 9mm x 3m, bílý tisk / zelený podklad

Co získáte koupí naší Chytré pásky? Nižší cena kompatibilní pásky pro štítkovač Dymo LabelManager v porovnání s originální páskou. Úspora Vašich finančních prostředků ve výši...
Garantovaný nákup z CDRmarket.cz

Skladem • 1 varianta62 Kč95 % • 3 962 recenzíDalší informace

• už jsem takovýto produkt měla a proto jsem ho objednala

• .

• kvalita
    • -

Co získáte koupí naší Chytré pásky?

Nižší cena kompatibilní pásky pro štítkovač Dymo LabelManager v porovnání s originální páskou. Úspora Vašich finančních prostředků ve výši až 80%.

Garance spokojenosti.

Zaručujeme špičkovou kvalitu, prověřenou našimi dlouholetými zákazníky.

Kompatibilní pásky pro štitkovač Dymo umožňují velmi snadnou aplikaci.

Naše alternativní pásky jsou odolné proti vodě a UV záření, proto neztrácejí svou původní barvu a neodlepují se.

Kompatibilní pásky můžete použít téměř na všechny povrchy. Jednoduchá aplikace na plastové, dřevěné, papírové, kovové či skleněné materiály..

Po odstranění pásky z povrchu nezůstává žádná viditelná stopa.

Kompatibilní pásky dodáváme v mnoha různých velikostech a zajímavých barevných variacích. Záleží jen na Vašem rozhodnutí, kterou náplň si vyberete.

Buďte kreativní s našimi kompatibilními páskami, které můžete používat nejen v práci, ale i doma. Vaší fantazii se meze nekladou. Našimi kompatibilními páskami přehledně označíte například Vaše kořenky v kuchyni, květináče či bylinky na zahrádce, krabice s nářadím, jističe, DVD, nebo jen šanony kanceláři. Podělte se s námi o své originální nápady a tipy, jak jste využili naše alternativní náplně.

Kód výrobce: S0898160

• už jsem takovýto produkt měla a proto jsem ho objednala